Budynki zamknięte, przygoda online trwa!

Zgodnie z decyzją rządu RP po raz kolejny zmuszeni jesteśmy zawiesić działalność stacjonarną Centrum Nauki i Techniki EC1. Według aktualnej wiedzy wszelkie aktywności w budynkach EC1 Łódź będą odwołane do 27 grudnia 2020 r. O wszystkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. Bądźmy w kontakcie!

Mając za sobą doświadczenie z wiosny tego roku, znamy już sposoby dzielenia się z Wami naszą wiedzą oraz pomocą we wspólnym przetrwaniu tego trudnego dla nas wszystkich czasu. Jesteśmy pewni, że i tym razem kultura i mądra zabawa okażą się siłą, która ułatwi nam odnalezienie się w codzienności.

 

PAKIETY ZAJĘĆ ON-LINE DLA DZIECI (dla rodzin z dziećmi 7-11 lat)
Pakiety zajęć on-line dla dzieciJuż dziś zapraszamy na stronę online.centrumnaukiec1.pl, gdzie znajdziecie inspirujące i ciekawe zajęcia dla młodszych i starszych poszukiwaczy wiedzy! Pakiety zajęć przygotowane przez zespół Centrum Nauki i Techniki EC1 to możliwość codziennego kontaktu z nauką, ćwiczenia i eksperymenty w przyjaznej atmosferze, bez presji ocen czy klasówek.

W listopadzie udostępniliśmy dwa nowe pakiety tematyczne: "Woda jest wszędzie" oraz "Życie zawsze znajdzie sposób". Obecnie jest ich już pięć!
Kliknij tutaj po szczegóły

 

ZAJĘCIA ZDALNE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH
Zajęcia zdalne dla szkółJuż są dostępne Zajęcia z klasą on-line, które prowadzimy dla uczniów szkół objętych nauką zdalną na platformie Zoom. Łączą one nasze kilkuletnie doświadczenie edukacyjne realizowane w budynku Centrum z nowoczesną formą internetową i są prowadzone przez fachowych edukatorów. Każde spotkanie trwa ok. 40 minut i jest prowadzone na żywo.

Dbamy o dwukierunkową komunikację: nie prowadzimy wykładu, lecz interaktywną rozmowę wzbogaconą profesjonalnymi multimediami, prezentacjami i projekcjami. Na bardziej szczegółowe pytania uczniów odpowiemy również drogą e-mailową.

Nasze zajęcia wspierają realizację podstaw programowych. Innowacyjna metoda e-learningu nie tylko odciąża nauczycieli, ale jednocześnie inspiruje uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy.

Kliknij tutaj po szczegóły

 

Przetrwamy ten trudny czas razem!


Bieżące informacje będą dostępne:
• na naszym profilu na Facebooku
• na stronach internetowych: Centrum Nauki i Techniki EC1 (tu właśnie jesteś), EC1 Łódź - Miasto Kultury oraz Planetarium EC1
• na pytania odpowiadamy pod adresem: informacja@ec1lodz.pl oraz z wykorzystaniem komunikatora, który znajduje się na naszych stronach (znajdziecie go w prawym dolnym rogu ekranu).