Śladem gwiazd clipu I CIEBIE TEŻ, BARDZO

Jak wiecie, to właśnie w EC1 Łódź nakręcono teledysk do hitu tegorocznych wakacji – "I Ciebie też, bardzo". Męskie Granie Orkiestra 2021 to niezwykle udana współpraca trzech fantastycznych artystów: Dawida Podsiadło, Darii Zawiałow i Vito Bambino. Do tej pory teledysk obejrzano już ponad 27 mln razy! Ale czy EC1 było tu tłem, czy jedną z gwiazd tej realizacji?

 

 

🏭 Założeniem twórców było stworzenie wrażenia nakręcenia clipu w całości "jednym ujęciem" (mastershot). Kamera zainstalowana w dronie zwiedza różne zakamarki EC1 Łódź.

Serdecznie zapraszamy na specjalne tematyczne zwiedzanie: śladem gwiazd teledysku "I Ciebie też, bardzo". Dla nas jest to znakomita okazja do zaprezentowania niezwykłych przestrzeni historycznej Elektrowni Łódzkiej a dziś instytucji kultury. Miejsca, które współtworzy tożsamość miasta i jednocześnie jest jedną z jego największych atrakcji turystycznych.
Halę Maszyn obejrzymy z perspektywy jej historycznej fasady i zakończymy pod kominem, który pojawił się w finałowej scenie teledysku.

🎬 sobota 18 września 2021 r.
• start o 12:00
• start o 15:00

🎬 niedziela 19 września 2021 r.
• start o 12:00
• start o 15:00

Kliknij i zarezerwuj miejsce (udział wymaga zakupu biletu wstępu do Centrum, ale samo oprowadzanie jest bez dopłat)

 

Śladem gwiazd teledysku I CIEBIE TEŻ, BARDZO - trzy ujęcia Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi

 

🔖 Jak wziąć udział? Wystarczy posiadać bilet wstępu do Centrum Nauki i Techniki EC1. Może to być także bilet za pół ceny w ramach odbywających się w dn. 17-19 września Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Liczba miejsc na każdej wycieczce jest ograniczona, rezerwacje przyjmujemy według kolejności zgłoszeń w kasach (podczas odbierania opasek) oraz online.

Jeżeli po wycieczce nadal chcielibyście dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania teledysku - zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów "making of"!

 

Hala Maszyn mieszcząca się w historycznym ceglanym budynku z 1907 r.