Urodziny w Centrum Nauki EC1

 

Z przykrością informujemy, że dotychczasowa oferta "Urodzin w Centrum Nauki EC1" została wycofana.
Pracujemy nad jej nową wersją.

 

STRONA ARCHIWALNA

 

Zabierz swoich gości w podróż po magicznej elektrowni i odkryj jej tajemnice...

Centrum Nauki i Techniki EC1 to miejsce zdobywania wiedzy ale także doskonałej zabawy. Teraz może stać się scenerią urodzinowego spotkania, które dostarczy jubilatom i ich gościom wyjątkowych wrażeń, pozwoli spędzić czas w mądry i ciekawy sposób. W niespotykanym, klimatycznym miejscu.

Urodziny w Centrum Nauki i Techniki EC1

Podczas urodzin w Centrum Nauki i Techniki EC1 nasi goście zwiedzają zabytkową elektrownię w towarzystwie przewodnika - animatora, poszukując ukrytych wewnątrz wskazówek, zadań, gier i zagadek. Każda kolejna odkryta tajemnica jest częścią wielkiej układanki, jaką jest działająca elektrownia!

Tylko u nas młodzi odkrywcy dowiedzą się jak w EC1 węgiel zamieniał się w elektryczność. Na Urodzinową wyprawę po zakamarkach historycznej elektrowni zabierzemy tajemniczą walizkę, pełną niezwykłych rekwizytów, niezbędnych aby Jubilat i jego goście wykonali wiele ciekawych obserwacji i doświadczeń. To prawdziwie elektryzująca przygoda!

Ważne informacje:
Dostępne terminy: każda niedziela miesiąca
godzina: 14:30


BILET URODZINOWY KOSZTUJE 40 ZŁ/OS. w jego cenę wliczone jest 90 minut zabaw i zwiedzania Centrum Nauki i Techniki EC1 z animatorem;

OPCJONALNIE OFERTA CATERINGOWA: +20 ZŁ/OS. LUB +40 ZŁ/OS.
Kolejna część – kulinarna i gastronomiczna - odbywa się w kawiarni Roz/dzielnia zgodnie z jej ofertą i cennikiem; Kawiarnia Roz/dzielnia to z kolei idealne miejsce na urodzinowe przyjęcie dla małych gości Centrum Nauki i Techniki EC1. W czasie przerwy w zwiedzaniu przygotujemy pyszny poczęstunek oraz niezapomniane atrakcje dla wszystkich uczestników urodzinowego przyjęcia. Co Wam proponujemy?

20 zł/os.
Oferta urodzinowa obejmuje zapewnienie przekąsekw postaci kruchych ciasteczek oraz podanie urodzinowego tortu (zamówienie i dostarczenie ulubionego tortu oraz świeczek, pozostaje po stronie Opiekunów Jubilata). Przygotujemy również ,,dziecięcego” szampana, kolorowe dekoracje a także papierowe kubeczki oraz talerzyki w wybranym kolorze (kolory do wyboru: niebieski, zielony, czerwony, różowy- prosimy o wybór dwóch z nich).

Każdy uczestnik otrzyma od nas urodzinową czapeczkę. Jeśli Jubilat ma swoje ulubione postacie bajkowe i chciałby aby towarzyszły mu one w tym wyjątkowym dla niego dniu, prosimy o wcześniejszą informację. Istnieje także możliwość puszczenia podczas podawania tortu urodzinowej piosenki- „Sto lat”.

40 zł/os.
Poza wszystkimi pozycjami wymienionymi w ofercie powyżej proponujemy także: sałatkę owocową, koktajle owocowe bądź pokrojone owoce na tacy, 2 gałki lodów (do wyboru z obecnie dostępnych smaków), dodatkowe przekąski takie jak prażynki oraz chrupki kukurydziane.

Ważne informacje dotyczące obu ofert:
- minimalna liczba uczestników - 5; maksymalna liczba uczestników- 15;
- urodziny organizowane są dla dzieci w wieku od 7 lat;

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy bardzo@pieknalodz.pl lub telefoniczny: +48 534 308 631

 

Dodatkowe informacje:

  • Do założenia rezerwacji niezbędny jest kontakt telefoniczny.
  • Po zakończonych urodzinach bilet urodzinowy daje możliwość dalszego samodzielnego zwiedzania Centrum Nauki i Techniki EC1 pod opieką osoby dorosłej odpowiedzialnej za grupę;
  • Minimalna liczba uczestników: 5; maksymalna liczba uczestników: 15;
  • Oferta skierowana dla dzieci w wieku minimum 7 lat;
  • Dwóm opiekunom ze strony solenizanta/ jubilata przysługują 2 bilety za 1zł;
  • Podczas urodzin wymagana jest obecność 2 dorosłych osób;
  • Dla rodziców/opiekunów zaproszonych dzieci istnieje możliwość wykupienia biletów wstępu do CNiT EC1 w cenie biletu grupowego.
  • Można też wzbogacić ofertę urodzinową pokazem w Kinie Sferycznym – jest to dodatkowo płatne zgodnie z cennikiem.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania uprzejmie prosimy o kontakt:

Rezerwacje telefoniczne: +48 42 600 61 00 wew. 1
Zapytania mailowe: informacja@ec1lodz.pl
Roz/dzielnia: +48 534 308 631

Do założenia rezerwacji niezbędny jest kontakt telefoniczny.