Real Estate Impactor 2018 za EC1 Łódź

Redakcja “Rzeczpospolitej” co roku przyznaje nagrody za wprowadzanie w życie odważnych wizji i jakościowych realizacji. Z dumą i radością informujemy, że w 2018 r. jeden z ośmiu Impactorów trafił do Łodzi — za powstanie Centrum Nauki i Techniki w zrewitalizowanym kompleksie EC1 Łódź.

Nagrody wskazują najciekawsze inwestycje zmieniające jakość życia w polskich miastach. „Nagrodzone projekty odzwierciedlają ambicje i aspiracje swoich mieszkańców, dodają miastu siły, pozwalają lepiej manifestować swoje wartości i tożsamość.” — pisze redakcja dziennika w uzasadnieniu.

Nagroda Real Estate Impactor 2018 dla EC1 Łódź

Nagrodę w kategorii "projekt wartościowy dla mieszkańców — realizacja" w imieniu instytucji odebrał Paweł Żuromski, szef Wydziału Centrum Nauki i Techniki EC1.
— To przedsięwzięcie stanowi ważny element Nowego Centrum Łodzi – mówił podczas uroczystej gali Paweł Żuromski — EC1 to przestrzeń otwarta dla artystów różnych dziedzin i przystosowana do twórczości indywidualnej, warsztatów oraz imprez grupowych. EC1 oferuje wydarzenia pozwalające mądrze i inspirująco spędzić wolny czas.

Ze swojej strony obiecujemy, że to nie koniec i jeszcze wiele razy postaramy się zaskoczyć łodzian i gości spoza miasta.

Uroczysta gala - wręczenie nagród Impactor

Źródło: Rzeczpospolita